+420 603 870 858, info@alenacamplikova.cz

Cesta na Bali

27.1. 20193204x0 Komentářů

Poprvé jsem na Bali přijela doslova „náhodou“. Cestovali jsme s manželem do Austrálie a na Bali bylo mezipřistání. Říkali jsme si, že když už je to tak, že tu pár dní zůstaneme, než budeme pokračovat dál. S prvním nádechem jsme cítila, že tady jsem „doma“ a že tři dny jsou teda rozhodně málo. Za tu krátkou chvíli jsme navštívili několik chrámů a další míst, vykoupali se v teplém Indickém oceánu, ochutnali spoustu lahodných dobrot a potkali se s úžasnými místními lidmi.

Postupně jsem víc a víc zjišťovala, jak to s Tím Bali vlastně je a zjistila jsem, že na tomto malém ostrově sídlí srdce celé planety. V tu chvíli jsem si uvědomila, že já se narodila do země, která leží v srdci Evropy, a silně jsem cítila, že propojení těchto dvou srdcí stojí za to! Bylo jasné, že se sem vrátím. A tak se stalo v naší rodině dobrým zvykem, že každý duben jezdím na Bali…

A i Vy můžete být toho součástí. Každoročně se mnou jede parta kvantových či cestovatelských nadšenců, kteří chtějí poznat nejen Bali ale i kvantové pole, pocítit energie, najít sebe – jednoduše vyrazit na cestu poznání :). Více o kurzu na Bali najdete ZDE.

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.